PDA

Zobacz pełną wersję : Battlefield Heroes pytanie?

matiop
04-05-2013, 21:28
Cześć, mam pytanie w czym został zrobiony popularny komiksowy mmofps Battlefield Heroes, Chętnie bym spróbował swoich sił w zrobieniu tej gry. Ale nie mam pojęcia jak oni to zrobili może mi ktoś to przybliży :joyous:

swirus
05-05-2013, 23:36
W notatniku...

Jak możesz spróbować swoich sił ? Chcesz zagrać w tą grę ? Jeżeli tak to wystarczy wejść na oficjalną stronę gry i ściągnąć pliki instalacyjne.

writen
06-05-2013, 09:54
swirus. Udajesz głupiego czy czytać ze zrozumieniem nie umiesz?
Autor zobaczył fajną grę i postanowił że zrobi coś podobnego.

Nie wiem jak dokładnie została zrobiona ta gra. ALE. Jeżeli chcesz zrobić taką grę sam, to nie polecam. Musisz znać dobrze jakiś język programowania - C++. C# lub coś podobnego. Jeżeli o to pytasz, to zakładam że nie masz w ogóle doświadczenia, więc napisanie takiej gry od zera ci się nie uda. Wątpię nawet, że zdołasz to zrobić na jakimś silniku. Poza tym jest to gra 3D, więc dochodzi robienie modeli 3D, znajomość fizyki i matematyki.

I jedna rada, jak dla każdego kto pyta o takie rzeczy - odpuść sobie.

swirus
07-05-2013, 07:17
Chyba nie zrozumiałeś mojego postu :( Napisałem dokładnie to samo co ty tylko że w 1 zdaniu.

writen
07-05-2013, 09:40
Ale wiesz, że taka odpowiedź jak twoja nic nie da? Nie rozumiem po co z każdego nowego robić głupka. Można przecież traktować ich trochę poważniej.
Trzeba im po prostu uświadomić jak dużo pracy należy włożyć, aby osiągnąć cel.

I nie, nie zrobili tego w notatniku.

tazy
15-01-2014, 08:53
Musisz znać dobrze jakiś język programowania - C++. C# lub coś podobnego. Jeżeli o to pytasz, to zakładam że nie masz w ogóle doświadczenia, więc napisanie takiej gry od zera ci się nie uda. Wątpię nawet, że zdołasz to zrobić na jakimś silniku. Poza tym jest to gra 3D, więc dochodzi robienie modeli 3D, znajomość fizyki i matematyki

martin666
20-02-2014, 07:30
Musisz znać dobrze jakiś język programowania - C++. C# lub coś podobnego. Jeżeli o to pytasz, to zakładam że nie masz w ogóle doświadczenia, więc napisanie takiej gry od zera ci się nie uda. Wątpię nawet, że zdołasz to zrobić na jakimś silniku. Poza tym jest to gra 3D, więc dochodzi robienie modeli 3D, znajomość fizyki i matematyki a co to kopiuj wklej :0)

Jak chcesz coś zrobić to naucz się szukać informacji bo to zajęło dosłownie 1 minute http://www.battlefieldheroes.com/pl/forum/showthread.php?tid=228205

a jak masz problem z tak prostą sprawa jak informacja o silniku gry to pozostań lepiej tylko w granie w nie a nie tworzeniu
ps. to zwykły shoter a więc śliników można wiele wykorzystać...

writen
20-02-2014, 17:37
Ale wiece, że ten temat jest z maja ubiegłego roku?

Drikam
20-02-2014, 19:49
Jakiś durny bot z reklamą w profilu skopiował część czyjegoś postu w starym temacie. *flies away*