Witam. Jakis czas temu wziąłem sie za projekt piłkarski manager. Silnik jest pisany przeze mnie od podstaw. Jest on pozbawiony grafiki gdyż ten projekt ma mi słuzyc jako nauka tylko i wyłącznie. Będzie on udostępniony za darmo oczywiscie Click here to enlarge Na pewno po opublikowaniu go będę liczył na to, że jakis doświadczony programista zechciał by zajrzec w kod i udzielic mi jakis porad, bo na pewno idealnie optymalny to on nie będzie, nie oszukujmy sie... Jest to mój pierwszy taki projekt gdyż programowaniem nie zajmuje się od dawna Click here to enlarge Aktualnie jestem na etapie szlifowania silnika meczowego, bo chce go dopracować najleiej jak potrafie poniewaz to bd główny element gry Click here to enlarge Co jeszcze jest skończone ? Najważniejsze rzeczy tj. :
1)Logowanie/Rejestracja
2)Zakładania klubów
3)Ustawiania składów
4)Ustalenie taktyki
5)Wybór trenera
6)Zaawansowany system transferowy
7)System kontraktów z zawodnikami
8)Sponsorzy
9) Mozliwosc rozgrywania meczy (Działa normalnie juz ale cały czas nad nim pracuje Click here to enlarge )

Pozdrawiam Rusek Click here to enlarge

PS1. Czas ukończenia projektu nie jest znany gdyż mam w planach kilkanascie modułów wprowadzic Click here to enlarge
PS2. Nie jest to kolejny projekt z serii "Jak zrobic gre nie znając jezyka" który upada przy próbie zrobieniu systemu logowania Click here to enlarge
PS3. Nie jest on w żaden sposób zabezpieczony, ponieważ na takim etapie mojej przygody z programowaniem nie chciałem sobie zawracac tym głowy Click here to enlarge
PS4. Zapomniałem dodać : Silnik jest pisany w php i wsparty bazą danych mysql Click here to enlarge