Moj 1 kod ... Prosze o Pomoc - Strona 2
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Moj 1 kod ... Prosze o Pomoc

1. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    44
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/1
    Siła reputacji: 0

Moj 1 kod ... Prosze o Pomoc

Witam nie jestem alfa i omega z Php prosze tylko o podpowiedz a nie odwalenie calej roboty za mnie . Jestem poczantkujacą osoba przygode z HTML 5 PHP i JavaScrip . Swoja malutka wiedze na ten temat opieram na Ksiażce ktora wprowadza w ten swiat na przykladzie gier . Ale do tematu Click here to enlarge

Mam taki mały problem z kodem php . Chodzi dokladnie o to ze chce dolozyć do gry tak zwane Kody Bonusowe . Jak juz kazdy sie domysla o co chodzi i pewnie macie juz obraz tego jak to ma wygladac . Ale pozwolcie że najpierw przedstawię jak to wyglada u mnie :

Kod php:
    -- Struktura tabeli dla  `uni1_kody_vip`--
    CREATE TABLE IF NOT EXISTS `uni1_kody_vip` (  `kodvarchar(40NOT NULL,  `statustinyint(4NOT NULL DEFAULT '0',  `idint(11NOT NULL,  `datadatetime NOT NULL,  PRIMARY KEY (`kod`),  KEY `status` (`status`),  KEY `id` (`id`),  KEY `data` (`data`)) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8;
    ---- 
    Zrzut danych tabeli `uni1_kody_vip`--

-- -------------------------------------------------------- 
    Pniżej przedstawiam kod php napisany prze zemnie na podstawie ksiażki HTML5 CSS JavaScrip na podstawie przykladu gier

Kod php:
     if(!empty($_POST['kod'])){    $_POST['kod'] = ($_POST['kod']);    mysql_query("update uni1_kody_vip set USER = ".$USER['id'].", status = 1, data = now() where kod = '".$_POST['kod']."' and status = 0");    if(mysql_affected_rows() == 0) echo "<p class='error'>błędny kod</p>"//nie wiem czy funkcja dziala poprawnie     else {        mysql_query("update uni1_users set darkmatter = darkmatter + 100 where USER = ".$USER['id']);        $USER['darkmatter'] += 100;        echo "<p class='note'>Dodano 100 darkmatter</p>";    }    }

class ShowOfficierPage extends AbstractPage 

Jak mozna za uważyc to nie jest caly kod przedstawiam wam tylko wcinke kodu ktory ma odpowiadac za dodawanie DarkMatter graczowi .
    W bazie danych znajduje sie kod np. AAA któr mozna wpisac i kod zostal pobrany z bazy danych w tej postaci niestety kod nie dziala potrzebowal polaczenia z baza danych i w tym samy pliku zostalo utworzone polaczenie zostalo nawiazane . 1 problem udalo mi sie roązwiazac . Ale za tym idzie kolejny jeszcze wiekrzy jak dla mnie teraz problem .

Po wpisaniu kodu AAA na konto zostalo dane 100 DarkMatter no i niby nie bylo by problemu ale jest taki ze w Bazie danych kod pozostal nie tknienty nie zostalo zapisane Kod ,Status z 0 nie zmienil sie na 1 , Data pozostaje 0000-00-00 Godzina 00:00:00

Czy znajdzie sie chetna osoba na pomoc ...

Możliwość dłużej współpracy ... oferta zostanie złozona puzniej ...

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Nie sprzedaje silnikow ....
    Jak juz je naprawie to wystawiam na neta po to by stworzyc Servis Darmowych gier

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    44
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: Moj 1 kod ... Prosze o Pomoc

Witam panowie wszystko działa jezeli chodzi o te kody w bazie danych pokazuje all co się dzieje kto kiedy użył i o jakiej godzinie ale mam maly problem .

Jezeli ktoś próbuje szukać kodu wiąże się z to z kara - 3000 tys Dark materr

Przypominam kod

Kod php:

if(!empty($_POST['kod'])){

$_POST['kod'] = ($_POST['kod']);

mysql_query("update uni1_kody_vip set USER = ".$USER['id'].", status = 1, data = now() where kod = '".$_POST['kod']."' and status = 0");
        if(
    mysql_affected_rows() == 0) echo "<center><p class='error'>ERROR CODE</p></center>";
        else {

mysql_query("update uni1_users set darkmatter = darkmatter + 350000 where USER = ".$USER['id']);

$USER['darkmatter'] += 350000;
            echo 
    "<center><p class='note'><font color='green'>Dodano +350000 darkmatter</font></p></center>";
        }

}

--
    -- 
    Struktura tabeli dla  `uni1_kody_vip`
    --

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `uni1_kody_vip` (
      `
    kodvarchar(40NOT NULL DEFAULT '',
      `
    USERvarchar(32NOT NULL,
      `
    statustinyint(4NOT NULL DEFAULT '0',
      `
    idint(11NOT NULL AUTO_INCREMENT,
      `
    datadatetime NOT NULL,

PRIMARY KEY (`kod`),

KEY `status` (`status`),

KEY `id` (`id`),

KEY `data` (`data`)
    ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=;

--
    -- 
    Zrzut danych tabeli `uni1_kody_vip`
    --  

<
    p>
    <
    td class="c"><font color="green">Fund your account with additional 350.000 DarkmatterThe codes are generated by Admin</font><br/>
    <
    font color="red">Codes can be obtained only from the Admin in the form of a free code. Or accessed through payment of Banking</font>

</
    p>

<
    form action='?page=officier' method='post'>

wprowadź kod z SMS <input type='text' class='input2' name='kod'/>
         <
    input type='submit' value='użyj' class='submit'/>
         </
    from>

</
    th>

</
    td

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Jak juz je naprawie to wystawiam na neta po to by stworzyc Servis Darmowych gier

3. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    44
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: Moj 1 kod ... Prosze o Pomoc

Witam was mam pewien problem z moim kodem A raczej zagadkę bo to jest dla mnie typowa zagadka
    Problem wygląda tak ze po wpisaniu kodu VIP dostajesz należną ci kwotę Ale dodatkowo odbiera -3000 jak szukasz kodu na hibil trafił masz karę -3000 . Logując się na 3 różne konta w grze odnotowalem tylko na jednym koncie ze jak wpisuje kod zły to się nic nie dzieje .
    Sam kod został już przerobiony i wygląda tak

Kod php:
    $polacz mysql_connect($host_bazy_danych$uzytkownik_bazy_danych$haslo_bazy_danych) or die('uzupelnij poprawnie plik config.php');
    mysql_select_db($nazwa_bazy_danych,$polacz) or die('uzupelnij poprawnie plik config.php');
    mysql_query("SET NAMES 'utf8'");

function 
    txt_mysql($text){ 
        return 
    $text htmlspecialchars(trim(mysql_real_escape_string(nl2br((trim($text)))))); 
    }

if(!empty(
    $_POST['kod'])){//Wpisany kod nie jest pusty

$kod_wpisany txt_mysql($_POST['kod']);//Zabezpieczneie !      

mysql_query("update uni1_kody_vip set USER = ".$USER['id'].", status = 1, data = now() where kod = '".$kod_wpisany."' and status = 0");
        if(
    mysql_affected_rows() == 0) {//False

echo "<center><p class='error'>ERROR CODE</p></center>";
        }else{
    //True

mysql_query("update uni1_users set darkmatter = darkmatter + 350000 where USER = ".$USER['id']);
            if(
    mysql_affected_rows() == 0) {//False

echo "error";
            }else{

$USER['darkmatter'] += 350000;
            echo 
    "<center><p class='note'><font color='green'>Dodano 350000 darkmatter</font></p></center>";
            }

}

Na localhost nic nieodejmuje A na głównym serwerze jak by se wybierał skrypt komu ma robić -

0 Nie wolno! Nie wolno!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów