Santic Engine - Błąd bazy danych przy instalacji
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Santic Engine - Błąd bazy danych przy instalacji

1. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    4
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Santic Engine - Błąd bazy danych przy instalacji

Witam,

Próbuję zainstalować silnik Santic na moim hoście [home.pl] - dane bazy danych wpisane są poprawnie, niestety wyskakuje następujący błąd:
    Tworzenie bazy danych...Błąd przy instalacji bazy danych! You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-- -------------------------------------------------------- -- -- Struktu' at line 1

Ktoś ma jakiś pomysł co może być nie tak? :-)

0 Nie wolno! Nie wolno!

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    1
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 3/1
    Dane: 1/2
    Siła reputacji: 46

Odp: Santic Engine - Błąd bazy danych przy instalacji

Tak skrypt SQL został wyexportowany pod starszą wersję SQL, zaimportuj ręcznie zakomentuj częśc odpowiedzialną za import w instalatorze Click here to enlarge

0 Nie wolno! Nie wolno!

3. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    4
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Właśnie zauważyłem, że ściągnąłem coś zdechłego z 2011 roku, gdzie nawet strona ich supportu już nie istnieje. :-P

Czy Vallheru jest nadal aktualny? Wczoraj próbowałem zainstalować najnowszą wersję, wgrała się, zalogowałem się i pół strony było [czarna z tekstem], a u góry i u dołu wywaliło mi po 3 błędy php [że niby brak jakiegoś pliku]

Dziś spróbuję zainstalować jeszcze raz, jeśli nie to wkleję błędy - chyba, że polecicie jakiś inny silnik :-P

0 Nie wolno! Nie wolno!

4. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    4
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Warning: session_start(): open(/tmp/sess_f3d803f4c6a3babe6888880e0d4ecab1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /includes/sessions.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/sessions.php:2) in /includes/sessions.php on line 2

Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - headers already sent in /includes/sessions.php on line 5

Takie błędy mam w Valheru - czysta instalacja, przeinstalowałem jeszcze raz, zupełnie niczego nie ruszałem tylko usunąłem folder "Install" - jakieś pomysły? Niestety nie znam jeszcze za dobrze PHP, dopiero się uczę jako trzeciego języka i nie mam pojęcia w jaki sposób kod który wskazuje ta linijka może być błędny ...

EDIT: Spytałem o ten błąd u wyroczni [Stack Overflow], znalazłem informację że plik session.php najprawdopodobniej nie ma prawa zapisu. Zmieniłem to prawo, przelogowałem się i jak na razie chyba działa [brak błędów]

Mam teraz inny problem - czcionka na stronie głównej jest ok, ale jak wchodzę np. w labirynt mam krzaczki zamiast polskich znaków. Przeszukałem google, ale widzę tylko takie same pytania, bez odpowiedzi. Jakiś pomysł?

0 Nie wolno! Nie wolno!

5. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    1
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 3/1
    Dane: 1/2
    Siła reputacji: 46

Hej raczej nie aktualne, odezwij sie do mnie na gg 2174557.
    Albo niema katalogu /tmp albo nie masz uprawnień do jego zapisu.

0 Nie wolno! Nie wolno!

6. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    4
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Dodałem, ale nie akceptujesz wiadomości od nieznajomych :-P

0 Nie wolno! Nie wolno!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów