Tworzenie stron - pytanie
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Tworzenie stron - pytanie

1. Nowy
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Tworzenie stron - pytanie

Hej. Potrzebuję dla wsparcia swojej działalności strony w necie, ale (jeszcze!) brak mi umiejętności by takową zrobić. Czy zatem nie oszczedzać i wynająć kogoś, czy też może nauka tworzenia porządnych stron idzie w miarę lekko i jest to dosyć proste?

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez unix89 ; 15-10-2017 o 23:24

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 23/0
    Dane: 2/0
    Siła reputacji: 19

Odp: Tworzenie stron - pytanie

Programować nauczysz się dość szybko ale doświadczenia nie zdobędziesz szybko. Stronę napiszesz znając podstawy z tym, że będzie ona kiepska. Musisz nauczyć się pewnych rozwiązań, schematów etc. aby storna była warta pokazania ludziom. Ja swoja pierwszą stronę (CMS) napisałem po pół roku ale wydajnościowo i logicznie i wizualnie była bardzo biedna. Teraz jak tworzę zaawansowane strony to jak pomyślę o tym co robiłem na początku to jakbym po pierwszej lekcji pisania w szkole napisał koślawą literkę (niby wiesz co to za literka ale nie wygląda dobrze). Żeby napisać dobrą stronę potrzebna jest kilkuletnia praktyka.

0 Nie wolno! Nie wolno!

3. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Jeśli potrzebujesz strony "jednorazowo" to raczej nie widzę sensu uczyć sie programować. Zainteresuj sie darmowymi CMS jak np. Wordress. Nie potrzeba dużej wiedzy żeby postawić fajnie wyglądającą stronkę firmową.

0 Nie wolno! Nie wolno!

4. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Albo sprawdź np. WIXa itp. Chyba że nie masz kompletnie zielonego pojęcia to lepiej zlecić firmie - koszt ok kilkuset do kilku tys.

0 Nie wolno! Nie wolno!

5. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Polecam Wordpressa Click here to enlarge jest intuicyjny i prosty w obsłudze Click here to enlarge Pozdrawiam

0 Nie wolno! Nie wolno!

6. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 1/0

Według mnie lepiej zgłosić się do porządnej agencji interaktywnej Click here to enlarge Ona na pewno zajmie się profesjonalnie stworzeniem dla Ciebie strony internetowej Click here to enlarge A każda porządna firma powinna taką posiadać. Dlatego jak ja założyłam z mężem sklep, to postanowiliśmy skorzystać z oferty http://specialspace.pl/ . Dzięki temu mamy profesjonalną stronę, która przyciąga naprawdę wiele klientów!

0 Nie wolno! Nie wolno!

7. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Wykup sobie jakikolwiek hosting i skorzystaj z kreatora stron WordPress - nauka konfiguracji, kupienie skórki (ew. użycie darmowej i dostosowanie jej) zajmie ci nie więcej niż godzinę Click here to enlarge

0 Nie wolno! Nie wolno!

8. Nowy
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Bardzo dobre wskazowki. Sama przymierzam sie do zrobienia jakiegos wlasnego bloga czy tez strony internetowej poswieconej mojej pasji - fotografii. Szczerze to wydawalo mi sie to trudniejsze przed przeczytaniem tego tematu i zastanawialam sie mocno nad zleceniem tego projektu profesjonalistom. Na cale szczescie mozna znalezc sporo video poradnikow - nawet po polsku co mnie bardzo cieszy Click here to enlarge Natomiast trapi mnie caly czas jedna kwestia techniczna jesli chodzi o dzialanie strony. Niedawno czytalam artykul na temat tego, ze strony bez certyfikatu ssl nie beda brane pod uwage przez wyszukiwarki internetowe, potwierdzi ktos te rewelacje? Jesli tak to gdzie najlepiej owy wykupic .. calkiem atrakcyjnie wyglada np. ta oferta https://www.nazwa.pl/certyfikaty-ssl/ Bede wdzieczna za pomoc kogos bardziej obeznanego w temacie. Pozdrawiam

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez mart@ ; Wczoraj o 16:31

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)