Beton w nowoczesnym salonie
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Beton w nowoczesnym salonie

1. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Beton w nowoczesnym salonie

#
    Jakie jest Wasze zdanie jeżeli chodzi o beton architektoniczny? Widziałam taki w internecie na http://www.vhct.pl/pl/beton-architektoniczny-w-salonie , ale czy nadaje się na perfekcyjne wykończenie nowoczesnego salonu?

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez kwiatekkk ; 15-01-2018 o 21:53

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: Beton w nowoczesnym salonie

Nie jestem osobiscie przekonany do zastosowania betonu w tej formie.Moze i wydaje się to ciekawa opcją. Ale po pierwsze drogie ( wiem ponieważ jestem na etapie remontowania domu w stanie deweloperskim i sprawdzałem temat) Po drugie pasuje to wyłącznie do bardzo nowoczesnych pomieszczeń Na przykład do restauracji, biur Nie do domów, które z zasady powinny być przytulne.
    Proponowałbym zdecydować sie na tradycyjne panele. O wiele lepsza opcja.
    Fajny artykuł poświęcony temu zagadnieniu: https://art4u.com.pl/panele-podlogow...-do-mieszkania

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez stek ; 30-01-2018 o 12:45

3. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: Beton w nowoczesnym salonie

Jak się patrzy w Google to wiele takich aranżacji jest cholernie fajnych. Może to być ciekawe rozwiązanie Click here to enlarge ale jak kolega wyżej napisał - panele to panele. Coś się nie spodoba, to nie będziesz musiał całej podłogi kuć i od nowa robić.

0 Nie wolno! Nie wolno!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów