kosmetyki na prezent
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: kosmetyki na prezent

1. Nowy
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

kosmetyki na prezent

Hejka, z jakiej strony lub w jakich sklepach kupujecie kosmetyki na prezent? Ja ostatnio znalazłam coś takiego jak https://www.maxdrogeria.pl . Według mnie ciekawy wybór naturalnych kosmetyków i zestawów prezentowych jak np. zestawy dove czy zestawy do golenia. A Co wy sądzicie o dawaniu kosmetyków jako prezent?

0 Nie wolno! Nie wolno!

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: kosmetyki na prezent

Ja swego czasu staralem sie kupowac w lokalnych drogeriach .. jednak jak poczytalem o prostym fakcie jak oszukuja mnie na cenie to dalem sobie z nimi spokoj. Sprzedaja praktycznie to samo co zagranica .. z tym ze u nas jest ponad 20% drozej. Czasami dobrze jest dostac zimny kubel wody na glowe, w postaci takiej informacji Click here to enlarge Od tamtej pory zmienilem swoje nastawienie i dalem szanse zakupom online. Z perspektywy czasu nie mam zamiaru wracac do tradycyjnych .. moze kilka plusow tylko wymienie: atrakcyjne ceny, bardzo duzy wybor asortymentu wszelkiego rodzaju, szybka dostawa i to wszystko bez wychodzenia z domu Click here to enlarge Zeby bylo ciekawiej to od kilku tygodni zapuszczam sobie brode .. ten rodzaj zakupow byl dla mnie ratunkiem (na miescie od zawsze pustki byly jesli chodzi o kosmetyki do brody). Szukalem dosc dlugo olejek do brody .. wiecie jestem wymagajacy i stawiam na jakosc, wiec musialem przeczytac pare blogow na ten temat. Ostatecznie dokonalem zakupu w tym sklepie - https://afterbarber.pl/kategoria-pro...i-wasy/olejki/ z czego jestem bardzo zadowolony. Podejscie do klienta maja naprawde wzorowe, takze jak bys potrzebowala czegos w podobie na prezent to jak najbardziej.

0 Nie wolno! Nie wolno!

3. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół

Odp: kosmetyki na prezent

no i super

Tak właśnie to powinno wygladać

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez stek ; 01-09-2019 o 11:14

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Osoby które odwiedziły tą stronę znalazły ją szukając:

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów