Aplikacje na smartfona
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Aplikacje na smartfona

1. Nowy
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Aplikacje na smartfona

Moze podzielicie sie jakimis fajnym apkami odnosnie zdrowia/sportu. Najbardziej mnie drazna niechciane polaczenie z reklamami badziewia. Tez mile widziane rozwiazanie tego problemu.

0 Nie wolno! Nie wolno!

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Odp: Aplikacje na smartfona

Trudno nie zgodzic sie z prostym faktem, postep technologiczny bardzo duzo namieszal w naszym zyciu. Aktualnie trudno spotkac osobe ktora nie korzysta na codzien ze smartfona. Nawet dziecko w wieku kilku lat jest w stanie sobie z nim poradzic. Nie chce wnikac juz czy to dobrze czy zle bo nie o tym mowa. Moj znajomy zajmuje sie bieganiem w wolnych chwilach wiec podpytam go przy okazji z jakich konkretnie aplikacji korzysta. Wiem natomiast z grubsza co one moga zaoferowac - monitoring naszego organizmu w czasie rzeczywistym, mierzenie przebytej odleglosci czy tez zapisywanie naszych postepow. Nie wiem natomiast czy jeden program bedzie w stanie to wszystko obsluzyc ale warto poszukac tez w sklepie google czegos na wlasna reke. Odpowiadajac na druga czesc pytania to tez mnie swego czasu bardzo denerwowalo otrzymywanie niechcianych polaczen. Juz do tego stopnia, ze zastanawialem sie nad zmiana swojego numeru .. jednak dotarlo do mnie, ze na dobra sprawe on tez moze zostac sprzedany przez firmy trzecie. W kwestii jak zablokować numer przydatny okaze sie ten artykul - https://mobileclick.pl/jak-zablokowa...s-y-to-proste/ pokazujacy jak przebiega caly proces w kilku prostych krokach.

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez tothemoon ; 01-05-2019 o 18:41

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)