Jakie najlepsze obecnie konto bankowe
Forum MMO - Tworzenie gier via www i MMO
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Jakie najlepsze obecnie konto bankowe

1. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Jakie najlepsze obecnie konto bankowe

Stało się. mBank mnie wkurwił. Nie pierwszy, za to ostatni raz. Dojrzałem w końcu do decyzji o zmianie banku.

Pytanie tylko... na jaki? W internecie ciężko się przebić przez nieaktualne zestawienia i gówniane sponsorowane linki. Zamiast przez to dalej brnąć, spróbuję zapytać tutaj, może ktoś ostatnio akurat otwierał nowe konto i będzie w stanie coś sensownego doradzić.

Czego oczekuję?
    - darmowe prowadzenie konta
    - darmowe przelewy
    - brak opłat za kartę (w grę wchodzi również "karta za darmo pod warunkiem minimalnych płatności XXX miesięcznie") - kartą w sklepach płacę ok 600 zł miesięcznie, więc to nie będzie raczej problem, zwykle limity tego typu z tego co wiem to 200zł max
    - darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach (mBankowe BZ-WBKi i Euronety to często okazywało się zbyt mało)
    - dobra apka mobilna za której korzystanie nie będę musiał płacić (często muszę wykonać jakiś szybki przelew na telefonie, jak bank nie ma aplikacji mobilnej to dla mnie z góry niestety odpada)

Kredyty, lokaty, skrytki oszczędnościowe itp. - tego typu rzeczy mnie nie interesują, więc mogą być, może ich nie być, mogą być płatne pierdylion złotych miesięcznie - i tak korzystać nie będę.

Da radę coś dla mnie znaleźć?

0 Nie wolno! Nie wolno!

2. Zarejestrowany
    Pobieralnia
    0
    Dodane pliki
    0
    Thumbs Up/W dół
    Otrzymane: 0/0
    Dane: 0/0
    Siła reputacji: 0

Odp: Jakie najlepsze obecnie konto bankowe

Koniecznie zorientuj sie w kosztach prowadzenia rachunku. Pierwszą istotną rzeczą jest posiadanie, a co za tym idzie prowadzenie rachunku bankowego. Mimo tego, że konta na ogół są darmowe, kryje się w nich pewien haczyk. Niektóre banki pobierają co miesiąc opłaty za obsługę rachunków, a wysokość takiej należności waha się w przedziale od 4 do 12 zł. Istnieje oczywiście możliwość ich uniknięcia, przy czym należy się zastosować do warunków zawartych w umowie. Najczęstszymi wymogami ze strony banków to comiesięczne wpływy na konto o stałej wysokości bądź wykonanie w danym miesiącu operacji na odpowiednią kwotę

Za kartę również często sie płaci.

Po to masz rankingi kont osobistych w sieci abyś nie musiał za to wszystko płacić.

0 Nie wolno! Nie wolno!
    Ostatnio edytowane przez stek ; 30-10-2019 o 11:33

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)